Het innovatienetwerk gaat landelijk op 30 mei! (en neemt de netwerken subsidie en wetenschap heel graag mee)
In de nieuwsbrief van april is een fout geslopen: de netwerkoverstijgende bijeenkomst zal op 30 mei plaatsvinden - en dus niet op 6 juni.
30 mei: landelijk en netwerkoverstijgend voor de netwerken subsidie, wetenschap en innovatie
De afgelopen maanden hebben we gemerkt dat de behoefte (en noodzaak) om elkaar netwerkoverstijgend te treffen toeneemt. Uiteraard willen we dit graag faciliteren, daarom krijgt de (reguliere regionale) bijeenkomst van innovatie dit jaar een andere insteek: hij wordt landelijk en netwerkoverstijgend voor de netwerken subsidie, wetenschap en innovatie. Programma en aanmeldlink volgen later; je kunt je agenda natuurlijk alvast reserveren en wel op donderdag 30 mei in de middag!
Het laatste nieuws
Webinar ‘De waarde van Expertisecentra voor Zeldzame Aandoeningen (ECZA)’ Donderdag 27 november 2025 | 17.15 – 18.15 uur | Online via WebinarGeek
De STZ en NVZ organiseren op donderdag 27 november het webinar ‘De waarde van Expertisecentra voor Zeldzame Aandoeningen (ECZA)
Digitale geboortezorg: Gezond zwanger van het Medisch Spectrum Twente (MST) wint STZ Innovatiechallenge 2025
Utrecht, 4 november 2025 – Vandaag zijn tijdens het Mobile Healthcare Festival de winnaars van de STZ Innovatiechallenge 2025 bekendgemaakt.
STZ op het Mobile Healthcare Festival: innovatie, samenwerking en zorgtransformatie centraal
In de STZ Boardroom op Mobile Healthcare Festival organiseren we vier inspirerende sessies waarin samenwerking, opschaling, toegepast wetenschappelijk onderzoek, data en zorgtransformatie centraal staan.